OFERTA PRACY
Przedstawiciel handlowy

Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Twoja kariera zwolniła tempo?
Czas na zmiany!
Firma Natrodent będąca na rynku dentystycznym od ponad 25 lat jest liderem we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań i cyfryzacji do laboratoriów dentystycznych, jak i gabinetów stomatologicznych. Jest jedynym w Polsce dealerem firmy premium - Amann Girrbach, jak i przedstawicielem firm takich jak: Centres Metaux, Trumpf, DMG, Exocad, Align, PIC Dental.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Twój zakres obowiązków:

  •  Sprzedaż sprzętu, narzędzi i materiałów zużywalnych w portfolio firmy Natrodent,
  • Budowanie podtrzymywanie nowych relacji z Klientami,
  • Celowe i skuteczne operowanie na bazach danych,
  • Organizacja czasu pracy adekwatna do osoby na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku stomatologicznym lub protetycznym,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Kultura osobista i charyzma.

To oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Jeden z najlepszych parków maszynowych w kraju,
  • Pracę w zgranym zespole na cały etat,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Bezpieczeństwo finansowe i atrakcyjny system wynagrodzeń.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje CV na adres
praca@natrodent.pl