motion3_logo.jpg

Ceramill Motion 3 zmienia „zasady gry” prac protetycznych: najbardziej inteligentna na świecie maszyna hybrydowa łączy w sobie doskonałą jakość produkcji oraz maksymalną różnorodność materiałów i przypadków z kompleksowym cyfrowym „workflow”.
Dzięki Ceramill Motion 3 naprawdę wejdziesz w cyfrową erę stomatologii. Jednocześnie 5-osiowa maszyna frezująca wyznacza nowe standardy w zakresie wygody, niezawodności procesu, a także efektywności czasu i materiałów. 
Ceramill Motion 3 pozwala użytkownikom ponownie w pełni skoncentrować się na ich podstawowej działalności i automatycznie analizuje i optymalizuje procesy pracy dzięki inteligentnym funkcjom.

Poświęć czas na inne rzeczy, gdy Motion 3 pracuje za Ciebie.ZOBACZ WIĘCEJ

motion3.png
ceramill-matik1.png
ceramill-matik-logo.JPG

Ceramill Matik otwiera unikalny segment frezarek w cyfrowym świecie stomatologii jako pierwsza, samodzielna jednostka łącząca trzy maszyny w jednej. 

Oprócz samodzielnego stanowiska frezującego, system pełni także funkcje w pełni zautomatyzowanego systemu zarządzania zapasami różnorodnych materiałów oraz urządzenia czyszczącego.

 

Wsparcie przy pobieraniu, czyszczeniu i zarządzaniu materiałami pozwala na ogromną oszczędność czasu w codziennych czynnościach laboratoryjnych. Ponadto dedykowane oprogramowanie pomaga optymalnie wykorzystać materiały i narzędzia. Dzięki funkcji  RFID * nie ma znaczenia, czy zasoby, które mają być użyte są umieszczone wewnątrz czy na zewnątrz systemu. 

Główny nacisk położono na maksymalną różnorodność wskazań i materiałów, oferując  innowacyjne metody przetwarzania, takie jak opatentowany tryb Carving Mode  (oszczędność 60% czasu), produkcje łączników jednoczęściowych, szybkie frezowanie materiałów akrylowych, a także szeroki  zakres materiałów od twardych i kruchych materiałów blokowych, materiały z cyrkonu i PMMA po twardy metal.

  • Frezowanie w 5-osiach
  • Wbudowana kamera FULL HD
  • Samodzielna jednostka czyszcząca Ceramill Cleanstream
  • Magazynek na 26 narzędzi
  • Magazynek na 36 różnorodnych bloczków
  • Możliwość frezowania twardego metalu
  • Opatentowany tryb Carving mode
ceramill-map-600-logo.JPG

W pełni automatyczny, wydajny skaner do otwartego wszystkich typów artykulatorów.

Nowy wysokowydajny skaner Ceramill Map 600 generacji DNA oferuje inteligentne, wydajne  i precyzyjne rozwiązania. 

Skaner ma zintegrowaną uniwersalną płytkę nośną dla wszystkich popularnych typów artykulatorów, co oszczędza czasochłonne zmiany płyt. Dzięki integracji Splitex można używać wszystkich akcesoriów z portfolio Map. Inteligentna kontrola wysokości skanu automatycznie przesuwa skanowany obiekt do najlepszego możliwego obszaru skanowania oferując użytkownikowi większą niezawodność procesu, maksymalną wygodę i ochronę przed niewłaściwym użyciem. Nowa technologia napędu z automatyczną osią Z zapewnia ultra precyzyjny i szybki ruch. 

Bardzo czuły przemysłowy czujnik 3D z technologią Blue Light zapewnia wyjątkową głębię ostrości i dokładność skanowania 4 μm.

ceramill-map-600.png
motion-2-5427901d4b78bc1c60d564a0a1ccf2c9364fdd2ca0e8d51d5744c7410470bbbb.png
marke-motion2-808bf34195978bbb612c4eda70f6c5026b7f8948cad3a2115c885d3d0b8c343f.png

JEDNA DLA WSZYSTKICH - WSZYSTKIE DLA JEDNEJ

The Ceramill Motion 2 5x jest wyznacznikiem w zakresie ilości materiałów i możliwości frezowania wśród frezarek przeznaczonych do laboratorium. Ta 5-osiowa jednostka frezująca łączy w sobie techniki frezowania zarówno na mokro jak i na sucho, przez co stanowi praktyczne rozwiązanie w każdej pracowni.