TYMCZASOWE UZUPEŁNIENIA PROTETYCZNE

Szybciej. Stabilniej. Estetycznej.

W związku z międzynarodowym sukcesem materiału Luxatemp i nowej odmiany Luxatemp Star, DMG oferuje całą rodzinę innowacyjnych produktów wysokiej jakości do uzupełnień tymczasowych: 

od szybko działającego materiału wyciskowego po wiarygodny cement i higieniczny lakier nadający wysoki połysk.

Pozycja nr: Wykonywanie prac tymczasowych

Prowizoria muszą pasować. Muszą być dobrze umocowane.

Prace te powinny też wyglądać ładnie. Wymagania estetyczne wyraźnie wzrosły w ostatnich latach, a teraz możemy im sprostać używając materiałów DMG.

provisorienherstellung.jpg

Pozycja nr: Wyciski do wykonywania  prac tymczasowych

LuxaForm i StatusBlue to dwa prawdziwie specjalistyczne materiały wyciskowe, które DMG oferuje do tworzenia tymczasowych uzupełnień protetycznych. LuxaForm to termo-plastyczny materiał wyciskowy, bardzo łatwy i szybki do pracy, a StatusBlue jako A-silikon jest doskonałą alternatywą dla mas alginatowych.

abformung_fdph.jpg

Pozycja nr: Cementowanie tymczasowe

Z TempoCem, cementem na bazie tlenku cynku możesz być pewien mocnego dopasowania, a zarazem łatwego usunięcia.

Cienki film materiału ułatwia dopasowanie, a jego nadmiar jest łatwo usunąć. Jako członek rodziny Luxatemp, cement ten jest optymalnie dostosowany do Luxatemp Star i Luxatemp-Plus. Dla różnych wymagań są dostępne różne warianty: z eugenolem o wysokiej lub niskiej twardości końcowej, lub TempoCemNE bez-eugenolu. Wszystkie warianty TempoCem są automatycznie mieszane i bezpośrednio aplikowane.

tempocem_alle_neu.jpg