CECHY SYSTEMU

Meble włoskiej firmy Erio charakteryzują się niepowtarzalnym designem i dużą ergonomią. 
Kompaktowa i modułowa konstrukcja daje możliwości wykorzystania w pełni każdego pomieszczenia w który mają funkcjonować nasze meble. Stalowa konstrukcja gwarantuje wieloletnie , bezawaryjne funkcjonowanie podczas intensywnej pracy w laboratorium. Szeroka gama kolorystyczna daje możliwość dobrania wyglądu mebli do gustu właściciela pracowni jak i koloru pomieszczeń. Stoły , blaty, szafki, wyciągi centralne , digestoria , odstojniki do gipsu, liczne akcesoria pomocnicze , krzesła , oświetlenie, podłączenia do gazu , sprężonego powietrza – to wszystko znajduje się w ofercie firmy Erio. Daje to możliwość kompleksowego wyposażenia i gwarantuje pełną kompatybilność każdego z elementów. 
Blaty w zależności od zapotrzebowania mogą być wykonane z płyty drewnianej laminowanej tworzywem , drewna , granitu jak również blach kwasoodpornej . 
Projekty systemów centralnego wyciągu , wyciągi szufladowe stacjonarne i mobilne do obróbki , wyciągi do odlewni i gipsowni zabezpieczają zdrowie pracujących i gwarantują komfort pracy w laboratorium.